O inwestycji na Bema

Apartamenty „ BEMA – Park Roth „ – Od ruiny do dawnej świetności

Apartamenty „Bema – Park Roth” klasy Premium to wyjątkowa inwestycja jakiej od dawna nie było w regionie.
Decyduje o tym nie tylko położenie inwestycji w ścisłym centrum, ale także wyjątkowa architektura częściowo zabytkowego budynku. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się wszelkimi zaletami życia w ciekawym mieście.
Docelowy projekt będzie połączeniem neogotyckiej architektury i ascetycznego stylu nowoczesnych budynków, gdzie podwyższony standard pomieszczeń i dbałość o detale daje poczucie odrobiny luksusu w naszym życiu.
Apartamenty te stanowić będą nietuzinkową ofertę dla osób szukających nieszablonowego lokum, ceniących zieleń i spokój.
W budynku znajdować się będzie kilkadziesiąt apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od kawalerek po duże apartamenty. Dla wygody mieszkańców zostanie stworzony zielony wewnętrzny dziedziniec oraz podziemny garaż na kilkadziesiąt miejsc parkingowych, z których windami będziemy mogli udać się na odpowiednie piętro z naszym apartamentem. Bezpieczeństwo będzie nam zapewniać ogrodzenie terenu i nowoczesne systemy zabezpieczenia budynków.
Spacer po parku im. Miasta Roth, do którego bezpośrednio przylega budynek, gdzie możemy odetchnąć od pracy i zgiełku codziennego życia o każdej porze roku, przejście do szkoły podstawowej i przedszkola oddalonego 5min drogi pieszo, przejście do przychodni, która znajduje się w sąsiednim budynku, zrealizowanie zakupów w pobliskich sklepach, wypad na siłownię, przejście do Urzędu Miasta, przejście na Raciborski rynek, gdzie możemy korzystać z nocnego życia,
To wszystko jest na wyciągnięcie twej ręki …