O inwestycji

Projekt jest odpowiedzią w szczególności na potrzeby osób młodych startujących w dorosłe życie, gdzie „ swoje pierwsze 4 ściany” będą bazą do rozwoju.

Szukających w swoim życiu work-life balance, którzy lubią po pracy wyskoczyć na miasto, zjeść kolację w towarzystwie przyjaciół lub zrobić codzienne zakupy w pobliskich sklepach. Bądź też skorzystać z pobliskiej siłowni, kortów tenisowych czy też boisk do siatkówki plażowej czy też piłki nożnej.

Zarazem projekt może stanowić alternatywę dla osób, które z różnych powodów mają dosyć dużych i starszych mieszkań w budynkach bez odpowiednich udogodnień, w których powierzchnia nie jest wykorzystywana, a co za tym idzie jest dużym obciążeniem finansowym dla właściciela lub najmującego.

Mieszkania w tym projekcie ze względu na swą specyfikę mogą stanowić też dobrą inwestycję dla osób szukających pewnej lokaty kapitału na przyszłość i bezpiecznej stopy zwrotu.

Doskonała lokalizacja

Budynek wielorodzinny przy ul. Żeromskiego w Raciborzu znajdować będzie się w bardzo atrakcyjnej i spokojnej części miasta. Gdzie pieszo bez samochodu można korzystać z udogodnień miejskiego życia.

Bliski dostęp do sklepów, aptek, szkół, przedszkoli i miejsc pracy. W pobliżu znajdują się również tereny rekreacyjne idealne miejsce na jesienne spacery.

Mieszkania ul. Żeromskiego Kamta Racibórz

Pomagamy w załatwieniu formalnych czynności kredytu "Mieszkanie na start"

Odpoczywaj na słońcu

Każdy apartament ma balkon, dzięki czemu do wnętrza mieszkania wpada mnóstwo naturalnego światła. To idealna przestrzeń np. do relaksu na świeżym powietrzu lub pielęgnowania ulubionych kwiatów.

Wszystko na wyciągnięcie ręki

Apartamenty zlokalizowane są w okolicy, w której znajdziesz wszystko, czego potrzeba na co dzień – m.in. sklepy, punkty usługowe, przedszkola i szkoły.

Nowoczesna architektura

Energooszczędność - okna o niskiej przepuszczalności cieplnej, dachy przygotowane pod instalację paneli fotowoltaicznych. Bezpieczeństwo – domofon, drzwi balkonowe zamykane na klucz w części mieszkań. Udogodnienia – Winda, garaż podziemny. Ogrzewanie – miejskie. Do każdego mieszkania komórka lokatorska na tej samej kondygnacji.

Umów spotkanie

Biuro sprzedaży
Ul. Mickiewicza 13B/3,
47-400 Racibórz
E-mail: sprzedaz@kamta.pl
E-mail: biuro@kamta.pl
Tel. kom.: +48 516 500 663

Godziny pracy firmy: od poniedziałku do piątku 8-18
Ważne! Wymagane jest wcześniejsze umówienie się na spotkanie!

Oznaczenie inwestycji na mapie​